Cennik

Bliżej natury

Nasza oferta jest dla Każdego

Usługa Noclegowa
- od 380 zł/dobę

Usługa obejmuje nocleg i zakwaterowanie w domku rekreacji indywidualnej wyposażonym w aneks kuchenny, część wypoczynkową, łazienkę oraz taras ogrodowy. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dzień przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dzień wyjazdu. W cenie zawarte media, dostęp do WiFi oraz miejsce postojowe.

OFERTA SEZONOWA:

Wakacje: Lipiec - Sierpień 400 zł/dobę

Ferie zimowe: Styczeń - Luty 450 zł/dobę

OFERTA POZA SEZONEM:

Okres wiosenno-jesienny 380 zł/dobę

Okres zimowy 400 zł/dobę

Oferta nie dotyczy Świąt Wielkiej Nocy, Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz długich weekendów.

Usługa Dodatkowa
- od 20 zł/dobę

Obejmuje możliwość korzystania z:

- systemu klimatyzacji 25 zł/dobę

- systemu aromaterapii 25 zł/dobę

Aromaterapia polega na wykorzystywaniu naturalnego oleju sosnowego automatycznie rozprowadzanego po budynku.

Usługa Okres Świąteczny - od 500zł/dobę

Usługa obejmuje nocleg i zakwaterowanie w domku rekreacji indywidualnej wyposażonym w aneks kuchenny, część wypoczynkową oraz łazienkę. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dzień przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dzień wyjazdu. W cenie zawarte media, ogrzewanie, dostęp do WiFi oraz miejsce postojowe.

Oferta dotyczy pobytu w okresach świątecznych: bożonarodzeniowym, noworocznym oraz wielkanocnym. Wymagany jest co najmniej 4 dniowy pobyt.

Usługa Długi Weekend - od 500 zł/dobę

Usługa obejmuje nocleg i zakwaterowanie w domku rekreacji indywidualnej wyposażonym w aneks kuchenny, część wypoczynkową, łazienkę oraz taras ogrodowy. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dzień przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dzień wyjazdu. W cenie zawarte media, ogrzewanie, dostęp do WiFi oraz miejsce postojowe.

Oferta dotyczy pobytu w okresach tzw. długich weekendów, np. weekend majowy, weekend czerwcowy w Boże Ciało. Wymagany jest co najmniej 4 dniowy pobyt.

Usługa Senioralna - od 380 zł/dobę

Obejmuje pobyt w domkach osób kwalifikujących się do turystyki specjalistycznej, rekreacyjnej, zdrowotnej oraz kulturowej. Opcja polecana jest w szczególności osobom po 55 roku życia i dostępna jest tylko w miesiącach jesiennych tj. Wrzesień – Listopad. Podczas pobytu nasi Goście otrzymują informacje dotyczące wycieczek i innych odpowiednio dobranych form rekreacji. Na życzenie organizujemy dodatkowo płatny transport we wskazane miejsce.

Rezerwacja

Zasady rezerwacji

Rezerwacji domku można dokonać przez całą dobę. W chwili złożenia rezerwacji pobierany jest zadatek w wysokości 30% ceny wynajmu. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 60 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu, kwota rezerwacji nie jest zwracana. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online. Rozliczenie noclegu następuje w dniu przyjazdu.

Doba noclegowa rozpoczyna się o 14.00, a kończy o 10.00.

Z uwagi na system aromaterapii do domków nie można wprowadzać zwierząt.

©2024 Copyright