Cennik

Bliżej natury

Nasza oferta jest dla Każdego

Pobyt bez aromaterpii
- od 360 zł/dobę

Usługa obejmuje nocleg i zakwaterowanie w domku rekreacji indywidualnej wyposażonym w aneks kuchenny, część wypoczynkową, łazienkę oraz taras ogrodowy. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dzień przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dzień wyjazdu. W cenie zawarte media, ogrzewanie - klimatyzacja, dostęp do WiFi oraz miejsca postojowe.

Oferta sezonowa: Maj - Sierpień, Ferie zimowe 400 zł/dobę
Oferta poza sezonem: Marzec - Kwiecień, Wrzesień - Grudzień 360 zł/dobę

Oferta poza sezonem nie dotyczy Świąt Wielkiej Nocy oraz Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Pobyt z aromaterapią
- od 380 zł/dobę

Usługa obejmuje wybraną usługę noclegową rozszerzoną o dodatkowe korzystanie z systemu aromaterapii podczas całego pobytu gości na terenie budynku. Aromaterapia polega na wykorzystywaniu naturalnego oleju sosnowego automatycznie rozprowadzanego po budynku.

Oferta sezonowa: Maj - Sierpień, Ferie zimowe 420 zł/dobę
Oferta poza sezonem: Marzec - Kwiecień, Wrzesień - Grudzień
380 zł/dobę

Oferta poza sezonem nie dotyczy Świąt Wielkiej Nocy oraz Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Okres Świąteczny - od 450zł/dobę

Usługa obejmuje nocleg i zakwaterowanie w domku rekreacji indywidualnej wyposażonym w aneks kuchenny, część wypoczynkową, łazienkę oraz taras ogrodowy. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dzień przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dzień wyjazdu. W cenie zawarte media, ogrzewanie - klimatyzacja, dostęp do WiFi oraz miejsca postojowe. Oferta dotyczy pobytu w okresach świątecznych: bożonarodzeniowym, noworocznym oraz wielkanocnym. Wymagany jest co najmniej 4 dniowy pobyt.

System aromaterapii dodatkowo płatny - 50zł/doba

Długi weekend - od 400 zł/dobę

Usługa obejmuje nocleg i zakwaterowanie w domku rekreacji indywidualnej wyposażonym w aneks kuchenny, część wypoczynkową, łazienkę oraz taras ogrodowy. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 w dzień przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dzień wyjazdu. W cenie zawarte media, ogrzewanie - klimatyzacja, dostęp do WiFi oraz miejsca postojowe. Oferta dotyczy pobytu w okresach tzw. długich weekendów, np. weekend majowy, weekend czerwcowy w Boże Ciało, weekend sierpniowy.

System aromaterapii dodatkowo płatny - 50zł/doba

Minimalny okres pobytu w tym okresie to 3 doby. Oferta nie dotyczy Świąt Wielkiej Nocy oraz Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Turystyka senioralna - od 360 zł/dobę

Obejmuje pobyt w domkach osób kwalifikujących się do turystyki specjalistycznej, rekreacyjnej, zdrowotnej oraz kulturowej. Opcja polecana jest w szczególności osobom po 55 roku życia i dostępna jest tylko w miesiącach jesiennych tj. wrzesień–listopad. Podczas pobytu, nasi Goście otrzymują informację dotyczących wycieczek i innych odpowiednio dobranych form rekreacji. Na życzenie organizujemy dodatkowo płatny transport we wskazane miejsce.

System aromaterapii dodatkowo płatny - 40zł/doba

Rezerwacja

Zasady rezerwacji

Rezerwacji domku można dokonać przez całą dobę. W chwili złożenia rezerwacji pobierany jest zadatek w wysokości 30% ceny wynajmu. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 60 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacony zadatek zostanie zwrócony w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu, kwota rezerwacji nie jest zwracana. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online. Rozliczenie noclegu następuje w dniu przyjazdu.

Doba noclegowa rozpoczyna się o 14.00, a kończy o 10.00.

Z uwagi na system aromaterapii do domków nie można wprowadzać zwierząt.

©2023 Copyright