Pierwsze w Polsce drewniane domki z aromaterapią

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Zadbaj o swoje zdrowie

Przygotowaliśmy miejsce niezwykłe... czerpiąc z wielowiekowej tradycji, wykorzystujemy olejki eteryczne do dobroczynnego wpływania na samopoczucie, zdrowie i pozytywną atmosferę.

Stosując innowacyjne rozwiązania oparte na kontrolowanej zimnej dyfuzji, rozprowadzamy w naszych domkach subtelny aromat naturalnych olejków eterycznych. W całym kompleksie panuje szczególny mikroklimat wyłaniający się z zapachów drewna, oleju świerkowego, jodłowego i sosnowego. W odpowiednim stężeniu, olejki przynoszą ulgę w wielu dolegliwościach, wspomagają leczenie i leczą. Poprawiają komfort psychiczny, dodają sił witalnych i przywołują w pamięci miłe chwile.  W drewnie znajdują się także składniki posiadające właściwości zwalczania bakterii i grzybów oraz przeciwdziałające rozwijaniu się alergii.

Stosujemy tylko certyfikowane olejki

100% naturalny olej

W domkach wykorzystywany jest 100% naturalny olej zapachowy pozyskiwany z igieł i młodych pędów Jodły Syberyjskiej (Abies Sibirica). Roślina rośnie tylko w ekologicznie czystych rejonach Syberii. Olej pichtowy otrzymuje się metodą destylacji parą wodną. To produkt niezwykle przyjazny dla człowieka i środowiska.

Posiadamy krajowe atesty i międzynarodowe certyfikaty gwarantujące bezpieczne korzystanie z aromaterapii: PZH HK/B/0461/01/2017, European Natural Certification IFRA & Allergen, GMO Declaration and Food Allergen Declaration.

W czym aromaterapia może nam pomóc?

Olejek pichtowy cechuje przepiękny i świeży zapach, który dodatkowo wydobywa atmosferę i klimat drewnianego domku. Korzyści wynikające z aromaterapii tym zapachem są nie do przecenienia. Olejek ma właściwości lecznicze i wspomagające leczenie. Działa przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Regeneruje i odmładza. Wzmacnia układ odpornościowy organizmu. Wspomaga leczenie infekcji górnych dróg oddechowych: angina, kaszel, katar czy zapalenie zatok. Zalecany przy chorobach układu kostno- szkieletowego i alergii. Olejek wpływa korzystnie na leczenie chorób skórnych. Dodatkowo oczyszcza i rozjaśnia umysł. Pomaga także w leczeniu bezsenności.

©2024 Copyright